Młynek ascaso inova i-2 mini

 

Młynek ascaso inova i-2 mini

Producent
Ocena Brak oceny
Status Produkt dostępny
Ilość
Punkty 0 pkt
Cena 820.00 zł
     
Udostępnij  

opis produktu

Ponad 40 lat w świecie espresso…

Jesus Ascaso urodził się w górskim miasteczku na północy Hiszpanii. Był on człowiekiem z ogromnym hartem ducha i miasteczko zaoferowało mu małą okazję. W rezultacie wyruszył do Barcelony z 30 dolarami w kieszeni i głową pełną pomysłów.

W latach 50 espresso stało się popularne w Hiszpanii jak i w reszcie Europy. W Barcelonie ta popularność doprowadziła do powstania kwitnącego biznesu. W 1950 Jesus Ascaso rozpoczął pracę u dystrybutora części zamiennych dla ekspresów do kawy. Była to ciężka praca. W latach 1952-1962 Jesus Ascaso pracował na linii produkcyjnej w firmie Gaggia robiąc części do ekspresów do kawy dla konsumentów na całym świecie.

Na rynek wszedł nowy producent ekspresów do kawy. Zapewnianie oryginalnych części zamiennych było drogim i ekskluzywnym przedsięwzięciem, które doprowadziło do szybkiego wzrostu rynku. Jesus Ascaso zdecydował się zapewniać części zamienne do wszystkich marek dla całego rynku po jak najniższych cenach. Ten pomysł poprowadził go do założenia własnej firmy w Barcelonie w 1962 roku.

Wtedy poznał pewne osoby, które zapoznały go z wystarczającą ilością dystrybutorów i techników pozwalającą na utrzymanie firmy do roku 1966… Z przyzwyczajenia chodził mając ze sobą w czarnej teczce 4 uszczelki i 3 filtry.

W 1962 Jesus Ascaso rozpoczął swój własny interes aby produkować i rozprowadzać części zamienne dla ekspresów do kawy… W dniu dzisiejszym, Ascaso sprzedaje swoje produkty do ponad 50 krajów i nie ustaje w stwarzaniu nowych dywizji własnej firmy związanych z ekspresami do kawy.

Zróżnicowanie produkcji w ciągu ostatnich 10 lat firma Ascaso zawdzięcza Jose Luis Ascaso, synowi założyciela. Założył fabrykę ekspresów do kawy aby zunifikować swoją wiedzę w świecie o podzespołach i ekspresach do kawy z kulturą picia kawy. Narodziło się – „For coffee lovers”.

Dziś, pomysł jest rzeczywistością: szeroki wybór ekspresów do kawy dla domów i biur z niepowtarzalnym wyglądem i profesjonalną koncepcją.

W dniu dzisiejszym Jesus Ascaso, założyciel firmy jest w fabryce sześć miesięcy w roku, a pozostałe sześć spędza w miasteczku, które opuścił ponad 50 lat temu opiekując się swoimi pomidorami i midem.

 

cechy produktu

Regulacja grubości mielenia płynna
Wydajność w kg/h 3
żarna stożkowe
Średnica żaren 38 mm
Waga netto (kg) 3,5
Pojemność zbiornika na ziarno g 250
Obudowa aluminium
Ilość obrotów / min 1200
wysokość/szerokość/głębokość 310/125/230
Napięcie 230 V
 

Opinie

 

Dodaj swój komentarz

 
Nazwa użytkownika:
 
Twoja ocena produktu:
 
Treść komentarz:
 
Przepisz kod z obrazka:
Captcha

 
 

Polecane Produkty

 

transport

Przy zakupach powyżej 500zł
transport Gratis!

zobacz

zbieraj punkty

Twój program lojalnościowy.
Same korzyści.

zobacz

kontakt

Służymy Wam naszym
doświadczeniem i wiedzą.

zobacz

formy płatności

Sprawdź dostępne
formy płatności!

zobacz
 
 
 
  • Koszyk
  • Razem: 0 zł
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności